Skip to Content

Firemní kurzy, počítačové kurzy na míru

Uzavřené firemní kurzy "na klíč"

Firemní kurzy Vám můžeme nabídnout jak v učebně na Praze 3, tak i na Vašem pracovišti. Délku i náplň kurzu lze stanovit dle požadavků zákazníka. Výuka v blocích min. 4 hodiny/den. V případě, že nejsou specifikovány požadavky na náplň kurzu, postupujeme v souladu s našimi osnovami.

Firemní kurzy Vám ušetří značné náklady. Uživatelé počítače se naučí pracovat podstatně rychleji a efektivněji. Mimoto náplň firemních kurzů lze optimalizovat tak, aby se účastníci naučili právě to, co budou ke své práci potřebovat.

Přípravným krokem k firemnímu kurzu je vždy audit stávajících znalostí. Zájemci vyplní dotazníky a zpracují praktické příklady, vztahující se k počítačovému kurzu. Na základě vyhodnocení výsledků jsou pak zařazeni do skupin s podobnou znalostní úrovní.

Máme zkušenosti také s pořádáním kurzů, financovaných z prostředků EU. V oblasti administrativních náležitostí takových akcí jsme připraveni vyjít našim zákazníkům maximálně vstříc.

Jestliže poptáváte uzavřený firemní kurz, vyplňte prosím následující formulář:

Poptávka firemního kurzu

jméno a příjmení odpovědné osoby

Uveďte prosím název firmy (adresu a fakturační údaje není zatím třeba uvádět)

Uveďte prosím telefonní kontakt, na kterém býváte k zastižení.

Vypište prosím co nejpodrobněji Váš požadavek - témata školení, požadovaná verze SW, předpokládaný počet účastníků, přibližný termín školení, místo školení apod.

CAPTCHA
Toto pole slouží k ochraně zneužití formuláře
2 + 7 =
Výsledek zadejte do kontrolního pole - například pro 1+3 zapište 4


Dr. Radut | panel