Skip to Content

Jak objednat - objednávka počítačového kurzu

Objednávat kurzy mohou jak registrovaní tak i neregistrovaní zákazníci.Objednávka je velmi jednoduchá.

Pod popisem kurzu je seznam termínů. Klikněte na tlačítko OBJEDNAT:

objednat

Váš kurz bude přidán přehledu VAŠE OBJEDNÁVKA (vlevo nahoře). Můžete připojovat další kurzy. Pro výběr dalšího kurzu můžete využít např. nabídku VYBRAT viz obrázek:

vybrat

Údaje o objednávce můžete průběžně sledovat vlevo nahoře. Jsou zde odkazy ZOBRAZIT KOŠÍK (pro kontrolu objednaných kurzů) a OBJEDNAT (pro zobrazení formuláře objednávky).

objednat

Ve formuláři objednávky neregistrovaný uživatel doplňuje e-mailovou schránku a adresu, registrovaný uživatel má vše již v podstatě připraveno.Můžete využít také pole KOMENTÁŘ K OBJEDNÁVCE, kam můžete napsat libovolný vzkaz - např. jména účastníků apod.

Po vyplnění formuláře objednávky stiskněte tlačítko PŘEHLED OBJEDNÁVKY, abyste si mohli ještě zkontrolovat, jaké údaje jste vyplnili.Je-li vše v pořádku, stisknete tlačítko ODESLAT OBJEDNÁVKU. Na Váš e-mail bude automaticky odeslána zálohová faktura, rezervace bude potvrzená v dalším samostatném e-mailu.

Tím je objednávka dokončena. NEZAREGISTROVANÝM uživatelům se zobrazí tyto údaje:

objednávka

Pro NEZAREGISTROVANÉHO uživatele je tedy vytvořen uživatelský účet. Není však jeho povinností tento účet využít. Informace o tom, že byl účet vytvořen, bude také doručena na e-mail uvedený v objednávce. Po přihlášení do tohoto účtu si můžete změnit své přihlašovací údaje - uživatelské jméno a heslo. Při příští objednávce se můžete přihlásit pomocí přihlašovacích údajů:

objednávka

Registrovaní uživatelé potom mají k dispozici kromě předvyplněné objednávky i různé informace, které nejsou viditelné pro neregistrované uživatele. Pro registrované uživatele průběžně připravujeme různé slevové kupony a jiná zvýhodnění. Dr. Radut | strana